Wódka bezalkoholowa

 w Imprezy

Wódka Bezalkoholowa

Czy istnieje wódka bezalkoholowa?

Na rynku mamy piwo bezalkoholowe, wino bezalkoholowe, więc może jest też wódka bezalkoholowa? Wódka bezalkoholowa istnieje! W Ameryce (USA) znajduje się firma specjalizująca się w produkcji alkoholi bezalkoholowych. Wśród oferty ArKay znajduje się m.in. Whisky, Gin i.. wódka bezalkoholowa. Produkty tej marki cieszą się taką popularnością, że otwierane są sklepy z bezalkoholowymi drinkami – odpowiedniki „monopolowych”. Opinie klientów są bardzo pozytywne z mocnym naciskiem na smak bardzo zbliżony do oryginalnego.

wódka bezalkoholowa

Jakaś wódka bezalkoholowa w Europie?

Ciekawą propozycją jest również marka Seedlip.

Seedlip można nazwać wódką bezalkoholową. Powstaje w wyniku maceracji wielu gatunków roślin, dzięki czemu otrzymuje się napój przypominający spirytusowy. Jest to propozycja kierowana do dżentelmenów i eleganckich restauracji. Smak oscyluje pomiędzy wódką, a ginem. Butelka ma świetny design, którego pozazdrościłaby niejedna wódka – nie tylko bezalkoholowa. Seedlip to zdecydowanie produkt wyjątkowy.

wódka bezalkoholowa 2

Gdzie kupić wódkę bezalkoholową?

Odpowiedź jest prosta. W internecie. Dzięki sieci internetowej możemy zamawiać towary z odległych zakątków świata. Czemu nie zamówić w ten sam sposób wódki bezalkoholowej? Zakupów możemy dokonać m.in. na stronach producentów – arkaybeverages.com i seedlipdrinks.com. Amazon również posiada w swojej ofercie wymienione marki. Minusem jest niestety przesyłka, która w tym przypadku jest bardzo kosztowna.

A może wódka bezalkoholowa w Polsce?

Trend na „alkohole bezalkoholowe” się rozszerza. W naszym sklepie pojawiają się nowe propozycje. Być może w niedługim czasie nasza oferta poszerzy się o wódkę bezalkoholową. Życzymy sobie tego, a tymczasem można zaopatrzyć się u nas w whisky bezalkoholowe, rum bezalkoholowy, gin bezalkoholowy i inne bezalkoholowe specjały. Zapraszamy do zakupów 🙂

Ostatnie wpisy
0

Zacznij pisać i wciśnij enter