Koszty i czas dostawy

Koszt dostawy

  • darmowa dostawa wszystkich zamówień powyżej 350 zł*,
  • wysyłka kurierska Pocztex 24 – 13,99 brutto,
  • wysyłka Kurier 48 – 15,99 brutto
  • wysyłka kurierska pobraniowa – 25 zł brutto,
  • wysyłka kurierem Pocztex24 z doręczeniem w sobotę – 30,75 brutto
  • odbiór osobisty zamówień w punkcie odbioru (ul. Trakt Królewski 31, 05-082 Wojcieszyn/Stare Babice)* – 0 zł.

Niestety ze względu na charakter produktu (szkło z cieczą) nie możemy korzystać z wysyłki za pośrednictwem paczkomatów.

*promocja dotyczy tylko zamówień opłaconych przedpłatowo tj. przelewem bankowym lub poprzez “szybkie płatności” TPAY. Paczki “Za pobraniem” oraz z dostarczeniem w sobotę nie podlegają promocji. Odbiory osobiste są realizowane tylko dla firm.

 

Czas dostawy

Realizujemy wysyłkę w 24 godziny (w dni robocze) od złożenia zamówienia za pobraniem lub zaksięgowania wpłaty za zamówienie. Dostawa realizowana jest przez Pocztę Polską lub innego przewoźnika na terenie całej Polski – czas dostawy to maksymalnie 48 godzin (w dni robocze) od przekazania zakupionych towarów kurierowi. Wszystkie zamówienia z formą płatności za pobraniem złożone do godziny 12:00 oraz zamówienia, za które wpłaty zaksięgujemy do godziny 12:00 wydajemy kurierowi tego samego dnia. Przesyłki odbierane są od nas pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku, tylko w dni robocze). Przesyłkę można odebrać również osobiście, oferujemy towary, które “fizycznie” posiadamy.

Jeśli potrzebujemy zamówienia “na weekend” należy zamówić najpóźniej w czwartek do 12.00 i wybrać usługę Pocztex24 lub zamówić najpóźniej do godz. 12.00 w piątek i wybrać opcję Pocztex24 SOBOTA.

 

Realizacja zamówień składanych w grudniu może ulegać opóźnieniom ze względu na wzmożoną pracę firm kurierskich. W takim przypadku informacje o ewentualnych opóźnieniach będą się pojawiać na stronie koszyka.

Opakowania

Butelki z winem pakowane są w specjalnie zaprojektowane pudełka kartonowe. W zależności od zamówionej liczby wysyłamy w pięciu rodzajach opakowań – na 1, 3, 6, 12 lub 18 butelek. Kartony są wykonane z biodegradowalnej i przyjaznej środowisku tektury falistej. W razie potrzeby butelki są dodatkowo wkładane we wkład wykonany z masy papierowej wytworzonej w 100% z odzyskanej tektury i papieru. Dbamy o środowisko, więc w miarę możliwości (na tyle aby przesyłka dotarła bez uszczerbku) zgodnie z ideą ZERO WASTE wykorzystujemy wtórnie materiały opakowaniowe.

 

btt

DARMOWA DOSTAWA powyżej 350zł! (nie obowiązuje dla przesyłek pobraniowych) Zamknij