[googlefont font=”Playfair Display” size=”28px” color=”#000000″ float=”none” line_height=”1.2″ margin=”0 0 28px 0″ align=”left”]DOSTAWA[/googlefont]

WYPIS Z REGULAMINU:

VI. Dostawa

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz jest realizowana na adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Klient może wybrać następujące formy dostawy zamówionych Towarów:
  1. za pośrednictwem firmy kurierskiej,
  2. za pośrednictwem operatora pocztowego,
  3. dostarczone do Paczkomatu,
  4. transport własny Sprzedawcy,
  5. odbiór osobisty w punkcie odbioru osobistego Sprzedawcy.
 3. Sprzedawca na stronach internetowych Sklepu w opisie Towaru informuje Klienta o liczbie Dni roboczych potrzebnych do realizacji Zamówienia i jego dostawy, a także o wysokości opłat za dostawę Towaru.
 4. Termin dostawy i realizacji Zamówienia liczony jest w Dniach roboczych zgodnie z pkt. VII ppkt. 2.
 5. Sprzedawca, zgodnie z wolą Klienta, dostarcza wraz z Towarem paragon albo fakturę VAT obejmującą dostarczane Towary.
 6. Jeżeli dla towarów objętych Zamówieniem przewidziano różny okres realizacji, dla całego Zamówienia obowiązuje okres najdłuższy spośród przewidzianych.

[googlefont font=”Playfair Display” size=”28px” color=”#000000″ float=”none” line_height=”1.2″ margin=”0 0 28px 0″ align=”left”]CENA DOSTAWY I DOSTAWCA[/googlefont]

Dostawy realizowane są za pośrednictwem różnych przewoźników – wyszczególnionych w regulaminie. Dostawa kurierem następuje najczęściej za pośrednictwem firmy DPD jednak może ulec zmianie.

Koszt dostawy kurierem to:

Dla paczek przedpłatowych: 13zł

Dla paczek pobraniowych: 18zł

Będziemy prowadzić akcje mające na celu obniżenie kosztów dostawy jak np. darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej określonej kwoty lub z użyciem kodu rabatowego. Śledź informacje pojawiające się na sklepie oraz na naszych profilach społecznościowych aby skorzystać jeszcze bardziej na zakupach w naszym sklepie.

0

Zacznij pisać i wciśnij enter